23 stycznia 2020

BUDOWA SALONU I SERWISU RENAULT W GDAŃSKU

Z przyjemnością informujemy, że firma Euro-Went Sp. z o.o. bierze udział w realizacji budowy salonu i serwisu Renault w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 59.

Zakres prac wykonywanych przez firmę Euro-Went Sp. z o.o. obejmuje instalacje:

* wykonanie kompletnej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z dostawą urządzeń oraz kompletną automatyką.

Prace wykonywane przez firmę Euro-Went trwać będą do końca czerwca 2020 roku. Zlecenie wykonywane jest dla firmy PUH Zdunek Sp. z o.o.

zdjęcie: https://www.moto3m.pl/kolejne-inwestycje-grupy-zdunek-nowy-salon-renault-i-dacia-powstaje-w-gdansku/

w ramach umowy o dofinansowanie RPPM.02.02.01-22-0123/17 realizuje projekt: „Wzrost potencjału produkcyjnego Spółki Euro-Went w celu wdrożenia do oferty nowych produktów a tym samym zwiększenia jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 02.02 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego przy rozbudowie hali produkcyjnej przy ulicy Starogardzkiej 18 w Gdańsku. 

Projekt pt. "Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy Euro-Went Sp. z o.o. w celu zapewnienia bieżącego funkcjonowania firmy i utrzymania płynności finansowej" finansowany ze środków POIR w ramach zawartej umowy POIR.03.04.00-22-0106/20-00.Działanie 3.4. dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Euro-Went jest członkiem: