Park maszynowy

O Firmie

Przedmiotem działalności Spółki są cztery grupy zagadnień:

  • Projektowanie i produkcja systemów wentylacji, wkładów kominowych i kominów izolowanych.

  • Produkcja elementów wentylacyjnych i systemów kominowych oraz montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych i kominowych

  • Hurtownia: sprzedaż osprzętów i urządzeń

  • Przeglądy serwisowe

Firma "EURO-WENT" jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 1994 roku i zatrudniającą średnio 90 osób.Specjalizujemy się w kompleksowych usługach HVAC w zakresie projektowania, produkcji, montażu oraz serwisowania profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych.

TERMINOWOŚĆ

Szanujemy naszych klientów oraz ich cenny czas, dlatego zawsze staramy się realizować zamówienia w terminie.

PRECYZJA W DZIAŁANIU

Dobrze i dokładnie wykonana praca, to nasz priorytet. Wszystkie nasze produkty i usługi obejmujemy pełnym serwisem gwarancyjnym.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od ponad 20-lat. W tym czasie zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, zdobywając bezcenne doświadczenie na budowach w kraju i za granicą.

w ramach umowy o dofinansowanie RPPM.02.02.01-22-0123/17 realizuje projekt: „Wzrost potencjału produkcyjnego Spółki Euro-Went w celu wdrożenia do oferty nowych produktów a tym samym zwiększenia jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 02.02 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego przy rozbudowie hali produkcyjnej przy ulicy Starogardzkiej 18 w Gdańsku. 

Projekt pt. "Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy Euro-Went Sp. z o.o. w celu zapewnienia bieżącego funkcjonowania firmy i utrzymania płynności finansowej" finansowany ze środków POIR w ramach zawartej umowy POIR.03.04.00-22-0106/20-00.Działanie 3.4. dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Euro-Went jest członkiem: