DRAGON

TURBOWENT

Systemy kominowe - NASADY KOMINOWE

   Produkowane elementy są ze stali szlachetnych z najlepszych europejskich hut. Nowoczesny park maszynowy oraz zaangażowanie całego personelu gwarantują najwyższej jakości wyroby. Klienci cenią nas za profesjonalizm, fachową i miłą obsługę, terminowość dostaw a także możliwość realizacji nietypowych zamówień. Swoją ofertę kierujemy do klientów detalicznych i hurtowych. W siedzibie firmy można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi produktami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.

WKŁAD KOMINOWY TYP WK

KOMINY IZOLOWANE TYP KI

SYSTEM POWIETRZNO - SPALINOWY WKT I  SYSTEM SPALINOWY WKK

ELASTYCZNE WKŁADY KOMINOWE TYPU DECFLEX

NASADY KOMINOWE

Samonastawna nasada kominowa ROTOWENT DRAGON jest urządzeniem wykorzystującym siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego i zabezpieczania go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, wylot kołpaka nasady ustawia się po zawietrznej stronie wiejącego wiatru. Montuje się ją na wylotach kominowych o działaniu grawitacyjnym: spalinowych  i dymowych.

Zastosowanie

- do wspomagania wentylacji grawitacyjnej wywiewnej oraz ciągu w kominach spalinowych i dymowych,

- w  przypadku braku ustabilizowanego ciągu kominowego, lub gdy jest on zbyt mały (przy silnych i częstych wiatrach, przy nie korzystnym  usytuowaniu komina).

NASADY KOMINOWE - ROTOWENT DRAGON

DO POBRANIA:

Obrotowe nasady kominowe TURBOWENT typu TRN i COLT są urządzeniami wykorzystującymi siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego i zabezpieczania go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Montuje się je na wylotach kominowych wentylacji grawitacyjnej szczególnie w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Nasada kominowa wykonana jest z aluminium, natomiast podstawa wykonana jest z blachy ocynkowanej. Nasada posiada wytrzymałość termiczną 180°C

ZASTOSOWANIE:

- do wspomagania wentylacji grawitacyjnej wywiewnej

- w przypadku braku ustabilizowanego ciągu kominowego, lub gdy jest on zbyt mały (przy silnych i częstych wiatrach, przy nie korzystanym usytuowaniu komina

NASADY KOMINOWE - typu TURBOWENT

Dział Techniczno - handlowy

Mariusz Kortas

Dyrektor ds. Produkcji

Tel: (58) 305-16-47 w.17

E-mail: mkortas@euro-went.pl

 

Tomasz Stickel

Kierownik ds. techniczno - handlowych 

Tel: (58) 305-16-47 w. 18

E-mail: stickel@euro-went.pl

 

w ramach umowy o dofinansowanie RPPM.02.02.01-22-0123/17 realizuje projekt: „Wzrost potencjału produkcyjnego Spółki Euro-Went w celu wdrożenia do oferty nowych produktów a tym samym zwiększenia jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 02.02 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego przy rozbudowie hali produkcyjnej przy ulicy Starogardzkiej 18 w Gdańsku. 

Projekt pt. "Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy Euro-Went Sp. z o.o. w celu zapewnienia bieżącego funkcjonowania firmy i utrzymania płynności finansowej" finansowany ze środków POIR w ramach zawartej umowy POIR.03.04.00-22-0106/20-00.Działanie 3.4. dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Euro-Went jest członkiem: